Kilka słów o fraxelu

Fraxel jest to terapia laserowa i jest stosowana w wielu salonach piękności. Fraxel ma za zadanie usunięcie zmarszczek, blizn, przebarwień, rozstępów, a także odmłodzenie skóry twarzy i całego ciała.

Laser Fraxel przynosi zdecydowanie lepsze, skuteczniejsze efekty niż konwencjonalne zabiegi laserowe. Czas gojenia ran jest zdecydowanie krótszy i co najbardziej istotne to prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych jest praktycznie zerowe. Wszystkie zabiegi wykonywane laserem fraxel aplikowane są wybiórczo na skórę. Wytwarza się wówczas wzór, który „przedstawia” strefy mikrotermalne rozmieszczone równomiernie. W te teraz strefy kieruje się światło lasera, które posiada za zadanie penetracje skóry właściwej , a dodatkowo komórki podskórnej tkanki.

Tkanka skórna, która znajduje się wokół zostaje dosłownie nietknięta. Teraz z tego powodu goje się ran trwa kategorycznie krócej a przy tym Ci nie ukazują się którekolwiek widoczne rany. Najlepsze efekty terapii można uzyskać po trzech do pięciu zabiegów a odstępy pomiędzy tymi zabiegami są wykonywane po dwóch do czterech tygodni. Laseroterapię Fraxel wykorzystuje się na tych częściach ciała, gdzie możliwa jest dermabrazja. Technologia stosowana przy terapii laserem fraxel jest bardzo bezpieczna i wyłącznie zbyt w wielu sytuacjach stosowanie tej terapii ma możliwość spowodować zilustrowanie się małych pęcherzy, albo przebarwień. Dzięki temu zabiegowi usunięcie zmarszczek jest skuteczniejsze i szybsze.

Podczas zabiegu fraxel stosowane są maści znieczulające cały proces terapii, ponieważ pacjent odczuwa kucia podczas pracy lasera fraxel. Gdy terapia jest stosowana intensywnie to wtedy pacjent musi zażywać tabletki przeciwbólowe. Czas jednego zabiegu waha się granicach dziesięciu do maksymalnie czterdziestu pięciu minut. W tej samej chwili po zabiegu pacjent terapii laserem fraxel triwia do zwyczajnego trybu życia. Zabieg laserem fraxel nie przymusza jakichkolwiek specjalnych wymagań, w przeciwieństwie do innych rodzajów zabiegów.

Po zrobieniu zabiegu na skórze pacjenta mogą ukazać się niewielkie obrzęki, zaczerwienienia, swędzenia , a ponadto pieczenia. Najszybciej widoczne efekty są widoczne już tuż po zabiegu, czyli po dwóch maksymalnie trzech dniach. Jeżeli już jednak zależy nam na zdecydowanie większych wynikach to niestety trzeba troszeczkę poczekać, wręcz do dwunastu miesięcy. Terapia z używanie lasera fraxel przynosi pacjentom ustabilizowane efekty, jednak nie wygrywa z upływem czasu i działaniem słońca, wypełnianie zmarszczek lub ich usuwanie może trzeba będzie powtórzyć.

Kilka słów o exilisie

Exilis jest jednym z najmłodszych zabiegów medycyny estetycznej, który w bardzo stał się bardzo popularny, jego popularność bez przerwy rośnie. Exilis swoimi zaletami zyskuje, co raz większe grono zainteresowanych, ponieważ w bardzo niedługim czasie, bez stosowania drakońskiej diety można z własnego ciała dostać bardzo schludną sylwetkę. Nie należy się gimnastykować, ćwiczyć, wydziwiać, bo czas terapio to mniej więcej trzydzieści dni. Exilis jest idealny dla kobiet, ponieważ nie powinno się drakońskich diet, aplikowania przeróżnych kremów na cellulit i ingresywnych treningów, które nie przynoszą oczekiwanych efektów. 1-wszy zabieg trwa około czterdziestu minut, po którym są już widoczne efekty, czyli: lepszy wygląd i struktura skóry, mniej „tłuszczyku”. Wypełnianie jest skuteczniejsze.

Bardzo optymalne efekty można uzyskać po czterech terapiach, exilis, czyli po miesiącu kuracji. Po tym w chwili obecnej okresie miejsce poddane exilis ma ładniejsze, jędrniejsze kształty , a ponadto smukłą sylwetkę. Także ważnym punktem, który powinno się tutaj przytoczyć to fakt, iż nie ma już nadmiaru tkanki tłuszczowej a ciało jest jędrniejsze i wymodelowane. Exilis jest bardzo skuteczny, ponieważ łączy w sobie radiofrekwencje i terapię z udziałem ultradźwięków. W dawniejszych czasach, żeby uzyskać piękną sylwetkę, jędrne i piękne ciało należy było poddawać się kilku różnym terapią a właśnie wystarczy wyłącznie exilis. W trakcie terapii, określony kawałek ciała jest podgrzewany do temperatury całkowicie wysokiej, bo aż ponad czterdzieści stopni Celsjusza.

Zmarszczki

Exilis sprawia, że temperatura metabolizmu w komórkach podlega znacznemu przyśpieszeniu, a tłuszcz rozbija się, rozpuszcza oraz dodatkowo zostaje uwolniony z tłuszczowych komórek. Jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej , a dodatkowo powrócić do czasów, w których nasze ciało było bardzo ładne, jędrne i uwodzące to koniecznie należy zastosować terapię exilis. Exilis w odniesieniu do innych zabiegów jest bardzo bezpieczny, bez jakichkolwiek skutków ubocznych i co najważniejsze jest całkowicie bezbolesny.

Na głowicy aparatu jest zainstalowany monitor, dzięki któremu można kontrolować czas funkcjonowania, moc urządzenia oraz dodatkowo temperaturę ciała mężczyźni i kobiety poddawanej zabiegowi Exilis. Exilis jest urządzeniem medycznym a skuteczność exilis została potwierdzona szeregiem badań laboratoryjnych jak i klinicznych. Po zakończeniu zabiegu można wrócić do zwyczajnego trybu życia bez którekolwiek potrzeby rekonwalescencji. Warto pamiętać, że tego rodzaju zabiegi kosmetyczne, zwłaszcza usuwanie zmarszczek należy dobrze rozważyć, każda ingerencja w ciało człowieka może mieć bezpośredni wpływ np. na jego samopoczucie czy ogólne reagowanie na codzienne sytuacje.