Popularyzacja kanałów kosmetycznych na YouTube tworzonych nie tylko przez amatorów, ale też w wielu przypadkach przez profesjonalnych wizażystów i makijażystów sprawiła, że zapotrzebowanie na profesjonalne kosmetyki do makijażu znacząco wzrosło. Palety produktów do brwi Anastasia Beverly Hills czy profesjonalne pędzle do makijażu Sigma Beauty do niedawna pojawiały się wyłącznie w kufrach tych, którzy makijażem zajmują się na co dzień w swojej pracy zawodowej. Dziś jednak coraz częściej nawet najbardziej specjalistyczne kosmetyki trafiają w ręce osób niezwiązanych bezpośrednio z branżą i zawodem makijażysty. Jakie najpopularniejsze kosmetyki profesjonalne można dostać dziś w drogeriach internetowych?

Profesjonalne kosmetyki do makijażu dostępne dla każdego

Warto zacząć od stwierdzenia, że gdyby nie media społecznościowe i różnorodne platformy pozwalające na rozwój własnej kariery w Internecie, wiele osób prawdopodobnie nie usłyszałoby o większości z omawianych tu kosmetyków. Marki te do niedawna stanowiły przede wszystkim wyposażenie profesjonalnych kufrów dla wizażystów i choć pojawiały się na półkach drogerii w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii, rzadko trafiały w ręce amatorów. Trendy uległy jednak zmianie i dziś możemy cieszyć się dostępem do najpopularniejszych kosmetyków profesjonalnych także  w Polsce. Po co warto sięgnąć przy okazji następnych odwiedzin w drogerii internetowej?

Akcesoria do stylizacji brwi Anastasia Beverly Hills

Pomada do brwi Anastasia Beverly Hills

Anastasia to chyba jedna z pierwszych marek, które tak silnie przebiły się do świadomości zwykłych użytkowniczek produktów do makijażu właśnie za sprawą platformy YouTube. Dostępne w ofercie marki palety, kredki i pomady do brwi zrewolucjonizowały trendy, jakie panują dziś w makijażu tej konkretnej części twarzy i w pewien sposób przyczyniły się do powstania wielu nietypowych wariacji. Instagram brows, czy feather brows podbijały wybiegi modowe, a następnie trafiały do świadomości publicznej właśnie dzięki kosmetykom Anastasii.

Cienie do powiek Colour Pop

Cień ColourPop Super Shock -Eye Candy
Cienie do powiek ColourPop w odcieniu Eye Candy

Poszukując dziś jednej marki cieni do powiek, która robiłaby dosłownie każdy kolor pod słońcem nie sposób nie trafić na markę Colour Pop. Zarówno małe paletki marki, jak i wszystkie pojedyncze cienie, brokaty, pigmenty czy wreszcie produkty do twarzy produkowane przez Colour Pop były do niedawna domeną profesjonalnych wizażystów, którzy na co dzień potrzebują takiej różnorodności kolorystycznej, wysokiej jakości produktów czy wreszcie intensywnego pigmentowana cieni będącego niemalże synonimem marki. Dziś mogą cieszyć się nimi także zwyczajni wielbiciele makijażu i jak można było się spodziewać, czerpią z tego przywileju pełnymi garściami.

Profesjonalny makijaż ust z Gerard Cosmetics

Co z ustami? Tu wielu profesjonalistów korzysta z marek popularnych już dla szerszej publiczności. Jeśli jednak mielibyśmy znaleźć jedną, która wybiła się w ostatnich latach za sprawą popularności wizażystów w Internecie, z pewnością byłaby to marka Gerard Cosmetics i jej profesjonalne, matowe pomadki do ust. W połączeniu z idealnie dopasowanymi do nich konturówkami, pomadki tworzą zestaw idealny dla każdego rodzaju karnacji, wykańczając makijaż ust perfekcyjnie.

Internetowa drogeria z kosmetykami dla profesjonalistów

Zdobycie profesjonalnych kosmetyków nie stanowi dziś większego problemu przede wszystkim za sprawą drogerii internetowych, które trudnią się zdobywaniem dostaw produktów typowo niedostępnych w naszym kraju. To właśnie dzięki miejscom takim jak GlowStore Polki mają dziś szansę sięgnąć po niezwykle popularne produkty Anastasia Beverly Hills czy cienie do powiek Colour Pop w całej gamie dostępnej poza granicami kraju. Jeśli i ty należysz do wielbicieli makijażu, koniecznie sprawdź co przygotowali dla ciebie w swojej ofercie.