Pytanie może wydawać się dosyć banalne jednak odpowiedź na nie już taka nie będzie. Obecne fryzjerstwo daje nam ogrom możliwości jeśli chodzi o możliwość kształtowania fryzury i pielęgnacji włosów. Technologia jaka wdrażana jest w salonach kosmetycznych często przypomina tą kosmiczną dlatego mamy także coraz większe oczekiwania jeśli chodzi o wizyty u fryzjera. Ostatnim krzykiem mody w tej dziedzinie okazuje się być przedłużanie włosów, które obecnie króluje wśród zabiegów wykonywanych przez lwy salonowe. Świat celebrytów szczególną uwagę poświęca szeroko pojętemu stylowi zatem i włosy zajmują swoje szczególne miejsce.

Przedłużanie rozsądną alternatywą

Co to jest za zabieg? Już sama nazwa powinna wiele tłumaczyć przynajmniej jeśli chodzi o efekt. Jednak pytania pojawiają się w przypadku kiedy zastanowimy się nad tym w jaki sposób nasze włosy mogą „cudownie” urosnąć w ciągu jednego dnia o kilkadziesiąt cm. Nie jest to brew pozorom żadna magia tylko przedłużanie włosów na zasadzie doczepiania dodatkowych kosmyków – i tu uwaga – naturalnych włosów. To ważne jeśli chcemy uzyskać bardzo ładny efekt i do tego nie niszczyć naszej fryzury jakimiś przemysłowymi zamiennikami. Jeśli chodzi o rodzaj to rozróżniamy tutaj zasadniczo dwa typy:

  • Włosy europejskie;
  • Włosy azjatyckie.

wlosowprzedluzanie

Zasadniczo większość wybiera tą drugą opcje biorąc pod uwagę bardzo dobre właściwości takich włosów. Mamy tu do czynienia z lepszym połyskiem, sprężystością oraz wytrzymałością niż w przypadku europejskich odpowiedników. Cały zabieg nie jest nad wyraz skomplikowany jednak wymaga sporego nakładu pracy. Włosy wiąże się w kosmyki a te następnie za pomocą specjalnej substancji skleja się z włosami i zaciskanie ich na naturalnej fryzurze. Miejsce łączenia jest wygładzanie dlatego nawet nie można stwierdzić w którym momencie zostało ono przeprowadzone. Dlatego po zafarbowaniu otrzymujemy efekt jakby rzeczywiście nasze włosy były dłuższe o te kilkadziesiąt centymetrów. To świetna możliwość zmiany swojego wyglądu w stosunkowo krótkim czasie a przy tym zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Z tego powodu warto rozważyć takie zabiegi jak przedłużanie włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Efekty na pewno okażą się zadowalające a my będziemy mogli cieszyć się nowym wyglądem.